Webinar „Skuteczna zbiórka 1,5% podatku”

Webinar „Skuteczna zbiórka 1,5% podatku”
baner aktualnosci

Już 15 lutego zostanie uruchomiona rządowa platforma do rozliczeń podatku za 2023 rok. To bardzo ważny moment dla Podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Jak się przygotować i przeprowadzić skuteczną zbiórkę 1,5% podatku podpowiedzą eksperci z firmy PITax podczas webinaru, który odbędzie się 13 lutego o godzinie 20:00 na platformie Google Meet.

Specjaliści z firmy PITax – Anna Dopierała i Adam Przybycin – opowiedzą m.in.: o wpływie zmian w prawie i gospodarce na wysokość pozyskiwanego 1,5% podatku i jak wykorzystywać narzędzia PITax, aby przeprowadzić skuteczną zbiórkę.

Dzięki odpisom Podopieczni są w stanie pozyskać środki na wydatki niezbędne dla poprawy ich funkcjonowania. Dlatego warto się dobrze przygotować na okres rozliczeń! Podczas webinaru będzie czas na zadawanie pytań na czacie, na które prowadzący webinar pod koniec spotkania postarają się odpowiedzieć.

Webinar tym razem wyjątkowo odbędzie się na platformie Meet i wymaga zarejestrowania się poprzez formularz na stronie: https://dzieciom.pl/wydarzenia/webinar-skuteczna-zbiorka-15-podatku

Uwaga: Na podany przy zapisie adres e-mail na kilka dni przed webinarem prześlemy mail z linkiem do spotkania. Bardzo prosimy o sprawdzenie poprawności adresu e-mail w formularzu. Jeśli 13 lutego do godziny 15.00 nie dotrze e-mail z linkiem do spotkania prosimy o sprawdzenie skrzynki spam. Link do spotkania podamy także w ogłoszeniu na stronie do logowania się do subkonta.

 

Google Meets